Розумний браслет Samsung Galaxy Fit3 з величезним AMOLED може виявитися вдвічі дорожчим за Fit2

Зображення Samsung Galaxy Fit3 з’явилися в мережі минулого тижня, але подробиць про ціну і терміни випуску тоді не повідомлялося. На щастя, тепер корейські ЗМІ повідомили ці подробиці про довгоочікуваного спадкоємця Galaxy Fit2.

Згідно AsiaEconomic, корейський виробник випустить Galaxy Fit 3 у першій половині 2024 року. При цьому наголошується, що ймовірність запуску одночасно з серією Galaxy S24 невелика.

Samsung може представити новий розумний браслет без спеціального заходу або презентації. Повідомляється, що Galaxy Fit3 можна очікувати раніше дебюту розумного годинника серії Galaxy Watch7, який, найімовірніше, буде представлений разом зі складними Galaxy Z Flip6 і Galaxy Z Fold6 у другій половині 2024 року.

І найголовніше — ціна Samsung Galaxy Fit3 може виявитися вдвічі дорожчою за попередника, з огляду на зростання цін на компоненти, інфляцію і помітно збільшений екран пристрою. В AsiaEconomic вважають, що Galaxy Fit3 коштуватиме 100 000 вон (близько 77 доларів). Для порівняння: Galaxy Fit2 на момент випуску пропонувався за ціною 49 500 вон (близько 38 доларів).

Источник