LG представляє телевізори QNED 2024 з покращеною якістю зображення та широким вибором екранів

Компанія LG Electronics (LG) анонсувала нову лінійку QNED 2024 і QNED Mini LED TV, що пропонує ширший вибір екранів, зокрема ультравелику 98-дюймову модель з вражаючою якістю зображення, передовими технологіями обробки на базі штучного інтелекту, широкими можливостями персоналізації та вишуканим дизайном.

Телевізори LG 2024 QNED значно розвинулися завдяки процесору ?8 AI та, порівнюючи з попередником, вдосконалили продуктивність ШІ в 1,3 рази, покращуючи графічні показники в 2,3 рази та швидкість обробки в 1,6 рази.

Використовуючи передову технологію для більш витонченого візуального представлення, AI Picture Pro пропонує найкращу якість зображення на основі методу глибокого навчання. Ця універсальна функція вміло розрізняє обличчя, об’єкти та фон у кадрі, доповнюючи текстуру та дрібні деталі, щоб передати те, що відбувається на екрані, з неперевершеною реалістичністю. Dynamic Tone Mapping Pro ділить зображення на блоки та в режимі реального часу аналізує кожен, щоб виявити найтемніші та найсвітліші ділянки, підкреслюючи деталі за допомогою точної оптимізації HDR для забезпечення тривимірної передачі контенту. Завдяки Personalized Picture Wizard користувачі можуть без особливих зусиль налаштувати якість, просто обравши із заданого вибору декілька бажаних зображень, розумно
налаштованих завдяки алгоритмам глибокого навчання.

На додаток до неперевершеної якості зображення, AI Sound Pro захоплює глядачів досконалістю віртуального об’ємного звуку 9.1.2 із вбудованих динаміків телевізора. WOW Orchestra плавно інтегрує звукову панель LG і динаміки телевізора, об’єднуючи їх в єдину аудіосистему та створюючи заворожуюче 3Dзвучання.

Завдяки технологіям кольору LG Quantum Dot і NanoCell якість зображення на нових телевізорах QNED від компанії LG чітка, яскрава та робить перегляд гіперреалістичним. Автентичні кольори телевізорів QNED внаслідок поліпшеного відтворення підсилюють візуальну глибину для більш занурюючих та тривимірних вражень від домашнього перегляду.

Світлодіодні телевізори LG QNED Mini досягають реалістичного контрасту, послуговуючись функцією Precision Dimming для покращення градацій і точного керування підсвічуванням, а телевізори LG QNED оснащені технологією локального затемнення для чіткого контрасту та виняткової яскравості.

Модель LG QNED Mini LED TV QNED90 має технологію Million Gray Scale, яка розрізняє відтінки сірого та відображає градації з точністю до 20 біт, забезпечуючи вражаючий насичений контраст.

Телевізори LG QNED 2024, зокрема моделі QNED85 і QNED80, мають елегантний і досконалий дизайн із тонким профілем, що становить всього 29 мм. Вони впишуться в будь-який простір і додадуть оселі витонченості. Телевізори також можна кріпити на стіні, що дає більше варіантів для розміщення меблів і побутової техніки.

Телевізори LG QNED 2024 покращують досвід домашніх розваг завдяки універсальній персоналізації та підвищеній зручності. За допомогою програми webOS Re:New компанія LG пропонує оновлення своєї платформи webOS для розумних телевізорів до останньої версії, щоб протягом наступних п’яти років надавати більшій кількості власників смарт-телевізорів оновлений користувацький досвід. Ця неймовірна пропозиція поширюється на LG QNED Mini LED 8K, випущені в 2022 році (серії QNED99 і QNED95), та незабаром пошириться на додаткові моделі в лінійці телевізорів QNED в більшій кількості регіонів по всьому світу.

Використовуючи найновішу платформу LG webOS для розумних телевізорів, користувачі можуть створювати особисті профілі, щоб адаптувати досвід відповідно до своїх уподобань. Телевізори можуть розрізняти голоси на основі облікових записів і пропонувати персоналізовані рекомендації, інтерпретуючи закономірності з їхньої повної історії користування.

Крім того, головний домашній екран інтерфейсу користувача найновішої версії webOS містить Dynamic Q Card для швидкого й легкого доступу до її сервісів із індивідуальною організацією на групи, наприклад «Домашній офіс», «Домашній центр», «Спорт» та «Ігри». Щоб споживачі мали змогу насолоджуватися улюбленими цифровими медіафайлами, телевізори LG QNED 2024 також підтримують Apple AirPlay і Chromecast для більшої зручності підключення та сумісності з мобільними пристроями.

Телевізори LG QNED 2024 покращують користувацький досвід для людей з різноманітними здібностями. Телевізори LG QNED 2024 пропонують низку особливих можливостей, включаючи спеціальні налаштування меню, аватари з мовою жестів, туторіали з дистанційного керування та гайди для швидкого  вирішення проблем.

Лінійка телевізорів LG QNED 2024 задовольняє різноманітні потреби та вподобання споживачів завдяки широкому діапазону розмірів екрану, на чолі якого ультравеликий 98-дюймовим блокбастер, справді масивний елемент, який повністю занурить глядачів своєю величчю. Додавання величезної 98-дюймової моделі відповідає зростаючому попиту на більші габарити на ринку рідкокристалічних телевізорів преміум-класу, а широка лінійка до того ж надає безліч альтернатив з 43, 50, 55, 65, 75 і 86-дюймовими екранами, які ідеально впишуться в дизайн будь-якого приміщення.

«Лінійка телевізорів LG QNED 2024 року виводить враження від перегляду на абсолютно новий рівень завдяки вдосконаленому процесору, що надає неперевершені аудіовізуальні враження на екранах різних розмірів, а також забезпечує персоналізовану взаємодію з користувачем, адаптовану до унікального стилю життя та вподобань кожної людини», — зазначив Байк Сон Піл, голова відділу планування продукції компанії LG Home Entertainment. «Ми як і раніше прагнемо підтримувати неперевершений досвід роботи зі споживачами,
спираючись на наш десятирічний досвід роботи з webOS».

Відвідувачі CES 2024 матимуть змогу ознайомитися з останніми інноваціями та технологіями LG в галузі домашніх розваг на стенді компанії (№16008, Конференццентр Лас-Вегаса) з 9 по 12 січня. Підпишіться на #LGCES2024 у соціальних мережах, щоб залишатися в курсі всіх захоплюючих анонсів LG на CES.

Источник