У Xiaomi вже готовий прототип її першого електромобіля. Його представлять у серпні

Китайський гігант продемонструє вже готовий прототип свого першого автомобіля на заході у серпні, причому це буде публічний захід.

Також потрібно сказати, що мова йде про дорожній прототип, тому після презентації Xiaomi приступить до випробувань, включаючи зимові тести. Крім того, після презентації буде розгорнуто рекламну кампанію — PR-менеджера для цього компанія вже найняла.

При цьому вихід машини на ринок уже не за горами — він запланований на 2024 рік. Завод для виробництва авто буде побудований в Ічжуані з розрахунком на виробництво 300 000 машин на рік, але на першому етапі випускатиме по 150 000 машин. Щоправда, враховуючи глобальний дефіцит мікросхем для автомобілів та проблеми з акумуляторами, а Xiaomi все-таки готує електричний автомобіль, неясно, наскільки реалізовані найближчі плани компанії.

Джерело ділиться подробицями і про авто. Зокрема, Xiaomi нібито збирається вивести на ринок чотири моделі, і всі вони відноситимуться до класів A+ та B, тобто це всі невеликі машини. Чи будуть там кросовери, невідомо.

Проте відомо, що моделі класу A+ коштуватимуть від 22 200 до 29 000 доларів, а за моделі класу B будуть просити від 30 000 до 40 000 доларів.

Источник