В рамках IFA компанія Lenovo презентувала інноваційні пристрої для геймінгу, 3D-монітор, ПЗ та аксесуари

Компанія Lenovo представила кілька нових продуктів і рішень під час щорічного анонсування.

Ігри на ходу: Lenovo представила новий портативний ігровий девайс Legion™, що знімає обмеження в геймінгу

Новий Lenovo Legion Go — це перший ігровий кишеньковий пристрій на Windows, покликаний дати геймерам більше свободи грати як і де завгодно. Lenovo Legion Go створений для геймерів, які погоджуються лише на найпотужніші характеристики та візуальні ефекти на своїх портативних пристроях. Разом із новими окулярами Lenovo Legion з підтримкою micro-OLED та новими ігровими навушниками-вкладишами Lenovo Legion E510 7.1 RGB дебют Lenovo Legion Go став суттєвим розширенням екосистеми ігрових пристроїв, моніторів, аксесуарів, програмного забезпечення та послуг Lenovo Legion, які дають змогу геймерам поринути в ігри.

  • Новий Lenovo Legion Go переносить ігрові можливості ПК на Windows у портативний мобільний формфактор, оснащений процесорами AMD Ryzen™ серії Z1, який оживляє ігри на 8,8-дюймовому ігровому дисплеї Lenovo PureSight.
  • Для геймерів, які хочуть вивести портативний ігровий процес в Lenovo Legion Go на новий рівень, представлені нові окуляри Lenovo Legion Glasses. Вони оснащені технологією micro-OLED, яка забезпечує враження від перегляду на великому екрані, що вміщається в кишені.
  • Нові ігрові навушники-вкладиші Lenovo Legion E510 7.1 RGB забезпечують об’ємний звук високої роздільної здатності 7.1 із вбудованим багатофункціональним контролером, щоб отримати справді захоплюючий ігровий досвід.

Король охолодження: Lenovo представляє Legion 9i, перший у світі ігровий ноутбук на базі ШІ із вбудованою системою рідинного охолодження

Lenovo Legion 9i (16”, 8) — це топовий перший 16-дюймовий ігровий ноутбук в екосистемі Lenovo Legion та у світі з автономною системою рідинного охолодження. Він створений для геймерів та кріейторів, які працюють з важкими графічними завданнями та потребують повноцінної робочої станції, що вміщується в сумку. Lenovo Legion 9i продовжує лінійку продуктів Legion, до якої належить серія Lenovo Legion Pro для кіберспортсменів та серія Lenovo Legion Slim для геймерів, що цінують гнучкість, а також дисплеї та периферійні пристрої. Окрім цього, компанія представила геймерські рюкзаки Lenovo Legion GB700 і GB400, з-поміж двох виробів можна обрати легкий та компактний варіант, або ж віддати перевагу більшому простору без компромісів для безпечного зберігання Lenovo Legion 9i чи інших ноутбуків та аксесуарів.

Трансформація цифрового робочого простору: компанія Lenovo представляє нові пристрої та програмне забезпечення майбутнього для гібридної роботи

Разом з новими ігровими пристроями Lenovo представляє нові передові технологічні інструменти та основні компоненти, розроблені для задоволення динамічних і мінливих потреб сучасних бізнес-користувачів. Це новий монітор, програмне забезпечення та аксесуари, які не лише розширюють можливості користувачів, які працюють у віддаленому та гібридному форматах, але й розв’язують значні проблеми, з якими стикаються компанії в процесі оцифрування операцій у різних відділах.

Дослідження Lenovo показують, що  віддалене управління робочими ресурсами та глобальними командами лишається головним завданням для ІТ-директорів. Ось чому нові пропозиції поєднують в собі значну обчислювальну потужність, 3D з ефектом занурення та вдосконалену систему безпеки — аби створити єдиний, орієнтований на людину, досвід роботи.

  • Новий 3D-монітор ThinkVision™ — це 27-дюймовий монітор з підтримкою 2D/3D, для якого не потрібні спеціальні окуляри, з функцією відстеження руху очей у реальному часі. Пристрій підійде професійним творцям контенту для створення якісних 3D-візуалізацій.
  • Нові гарнітури Lenovo Wired VOIP і Lenovo Wired ANC Gen 2  — це високоякісні аудіорішення для професіоналів, що працюють у гібридному робочому середовищі. Вони мають вбудований блок управління викликами з активним шумозаглушенням, і пропонують сумісність з популярними платформами для проведення конференцій.
  • Хмарний сервіс Lenovo Device Manager має нові розширені функції для віддаленої роботи й підтримки зусиль в галузі сталого розвитку, які включають комплексні рішення з управління енергоспоживанням і керування парком пристроїв на основі ШІ.
  • Доповнюють нову лінійку вишуканий та зручний 16-дюймовий рюкзак Lenovo ThinkPad Professional Backpack Gen 2 і чохли ThinkPad Professional Topload Gen 2 у варіаціях 14 й 16 дюймів.

Источник