ТОП 3 хаби для комфортної роботи

Сучасні технології невдало пожартували над своїми користувачами. Обравши компактний, мінімалістичний та функціональний ноутбук або MacBook, власник розуміє, що всіх переваг його пристрою недостатньо для комфортної роботи. Іноді виникає потреба підключити додатковий монітор, вивести зображення на декілька екранів, зчитати дані з флеш-картки, підключити навушники, колонку чи принтер, залишаючись при цьому достатньо мобільним. Як розширити можливості ПК або ноутбука, який має всього 1-2 порти для підключення додаткових девайсів? Мультифункціональні хаби Canyon дозволять оптимізувати робоче місце та легко вирішувати безліч щоденних задач.

Хаби Canyon — одне рішення для різних потреб

Хаби Canyon — це стильні, сучасні пристрої, які давно вийшли за рамки функціонала простого перехідника. Приєднуючись до ноутбука, MacBook чи комп’ютера за допомогою Type-C кабелю, вони дозволяють використовувати функціонал девайсів по максимуму:

  • легко об’єднують гаджети з різними виходами для зручної роботи (навушники, принтер, телефон, підставка для охолодження, колонка і багато іншого);
  • в залежності від ОС та моделі хабу дозволяють підключити до основного пристрою до 3-х моніторів одночасно для виводу зображення на декілька екранів (3 монітори до ноутбука з Windows, і до 2 моніторів — до macOS, де один з екранів дублює зображення ноутбука);
  • дають можливість виводити відео у високій якості через HDMI або VGA з Full HD;
  • швидко і без зусиль передають інформацію між пристроями;
  • можуть заряджати підключені пристрої або ноутбук;
  • легкі та мінімалістичні, а тому їх зручно брати з собою.

Для тих, хто цінує зручність та порядок, Canyon пропонує ТОП-3 хабів функціональних хабів.

Мультипортовый хаб 8-в-1 14K UHD DS-15 — один з небагатьох пристроїв, здатних одночасно підключити декілька моніторів одночасно, та зчитувати 4 типи карток, адже в нього вбудовані роз’єми для карт SD, SDHC, SDXC і TF. Наявність  роз’єму міні-джек 3,5 мм дозволяє підключити монітор, навушники чи колонки, а для периферійних пристроїв передбачено два порти —  USB-A 3.0 та USB-A 2.0. Пристрій сумісний з операційними системами Windows 7+ та MacOS 10+.

Щоб залишатися на зв’язку в місцях з відсутнім чи слабким Wi-Fi, хаб CNS-TDS15 має роз’єм для безпосереднього підключення до GigabitEthernet. Сумісність з Google Media PlayerChromecast дозволяє поєднати пристрої для перегляду контенту чи прослуховування улюбленої музики.

Наявність роз’єму для заряджання USB-C PD потужністю до 100 Вт забезпечує оптимальну швидкість зарядки підключеного пристрою.

Бренд Canyon дотримується екологічного виробництва, а тому всі його пристрої вироблені з безпечних та перероблених матеріалів. Новітня модель на 8 портів має стильний алюмінієвий корпус, що робить його легким та стійким до механічних пошкоджень. До того ж, матеріал корпусу не перешкоджає передачі сигналів.

Користуватися хабом легко і зручно. Технологія Plug and Play забезпечує автоматичне налаштування та з’єднання, а тому для початка роботи не знадобиться ні додаткового програмного забезпечення, ні спеціальних навичок.

Хаб CNS-TDS15 — це компактне та функціональне вирішення безлічі задач!

Мультипортовий адаптер «хаб» USB Type-C DS-7 з бездротовою зарядкою розрахований на 6 портів і забезпечить максимальну функціональність для ноутбуків з USB Type-C. Пристрій сумісний як з Windows, так і Mac OS, а тому його переваги зможуть оцінити прихильники обох ОС.

Фішка хабу цієї моделі — незвична кругла форма та наявність модулю для бездротової зарядки, який можна використовувати з адаптером, або підключати до мережі живлення окремо для автономної зарядки гаджетів.

Хаб має порти для периферійних пристроїв USB 3.0 та USB 2.0, HDMI-порт 4K UHD (4K, 30Hz) для відтворенні мультимедіа високої чіткості, та додатковий порт VGA (1920×1080/60Hz), що дає можливість підключити одразу два зовнішніх монітори.

Два кабелі в комплекті — USB type C, 0.3м та зарядний кабель Micro-USB  0.6м забезпечать універсальне підключення до будь-якого ноутбука та автономну, швидкісну зарядку.
Швидка передача даних, оригінальний дизайн та мінімальний розмір роблять CNS-TDS07DG бездоганним для будь-якого робочого простору.

Док-станція PowerDelivery DS-8 — це ідеальне доповнення до останніх моделей MacBookPro/Air, яке забезпечить максимум можливостей для роботи з пристроєм. Функціонал хабу дозволяє підключити до 2 моніторів одночасно, один з яких буде дублювати зображення екрану Mac.

Набір USB-портів — 3.0 USB-А1 та USB-C2 дозволяють передавати дані з максимальною швидкістю до 40 Гб/c, а USB-C PowerDeliveri 3.0 забезпечить швидку зарядку.

Високу якість передачі відео у Full HD, та звуку забезпечує порт HDMI та аудіо інтерфейс 3.5 мм.

Сучасна док-станція CNS-TDS08DG не потребує встановлення додаткового ПО та забезпечує справжнє задоволення від продуктивної роботі з Mac.

Хаби Canyon — це естетичні та зручні пристрої, які поєднали в собі стиль та функціональність. Як і кожен пристрій бренду, вони підтримують високу планку якості, залишаючись доступними для кожного.

Источник