SK hynix розробила власний 108-Мп датчик зображення Hi-A811 — компанія наздоганяє Samsung і Sony

Компанія SK hynix представила датчик зображення з роздільною здатністю 108 мегапікселів, призначений для мобільних пристроїв. Нове рішення дозволить південнокорейському виробнику краще конкурувати з такими популярними виробниками, як Samsung і Sony, які вже мають у своєму портфоліо подібні і навіть більш просунуті продукти.

Презентація сенсора Hi-A811 відбулася 6 жовтня на виставці SEDEX 2022 у Сеулі. Вперше SK hynix представила сенсор такого розширення, кількість пікселів збільшилася більш ніж удвічі з моменту прем’єри розробленого та представленого рік тому 50-мегапіксельного варіанта.

Сьогодні ринок сенсорів активно розширюється, оскільки камери використовуються не тільки в мобільних пристроях на зразок смартфонів — їм знаходяться нові сфери застосування, в тому числі, в домашній електроніці та побутовій техніці.

Одним із лідерів є компанія Samsung, яка не лише представила 108-мегапіксельний сенсор минулого року, а й 200-мегапіксельний — цього року, підігріваючи конкуренцію з Sony, на частку якої припадає близько 40% відповідного ринку.

У 2020 році SK Hynix займала сьоме місце в рейтингу постачальників сенсорів камер, маючи частку близько 2%. Проте компанія поступово зміцнює свої позиції. Зокрема, смартфон із її 50-мегапіксельним сенсором – Galaxy A23 5G на початку року випустила Samsung Electronics.

Источник