Samsung Galaxy Z Fold4 отримає трохи більш квадратний екран

Незважаючи на те, що виходу нових гнучких смартфонів Samsung ще кілька місяців, у Мережі з’являється все більше інформації про новинки.

Так, інсайдер Ice Universe відкрив деталі про екрани Galaxy Z Fold4. Смартфон отримає основний екран із співвідношенням сторін 6:5 проти поточних 5:4, а зовнішній буде характеризуватись співвідношенням 23:9 проти 24,5:9 у Fold3.

Простіше кажучи, Fold4 стане трохи квадратнішим, хоча різниця буде некритична. На зображеннях можна бачити, як це буде виглядати порівняно з поточною моделлю.

Крім того, інсайдер стверджує, що Fold4 отримає акумулятор ємністю 4400 мАг, тобто такий самий, як у попередника. А ось у Flip3 нібито буде елемент ємністю 3700 мА год проти поточних 3300 мА год. Додамо до цього 25-ватну зарядку проти поточної 15-ватної, і отримаємо значне поліпшення системи живлення.

Ice Universe багато разів повідомляв точну інформацію про смартфони та датчики зображення Samsung, включаючи недавні анонси нових сенсорів роздільною здатністю 50 та 200 Мп. Також він першим показав точні зображення смартфонів із екранами-водоспадами.

Источник